İşaret, iz veya ayrım yapmaya yarayan birçok unsur marka olarak tanımlanabilir. Kurumların aynı işi yapan rakiplerinden ayrılmasına olanak tanıyan birçok unsur içinde bulunur. Bir firmanın değerlerini, bilinirliğini veya yüklemek istediği anlama göre şekillenirken müşteri açısından da çağrıştırdığı duygular ile bütünleşir. Şirketinizin ismi dijital reklamcılıkta geçtiğinde diğerlerinden farklı yönlerinizi fark eden ve markanıza karşı bağlılığı olan müşterilerin harekete geçmesi kadar kolaydır.

Firma olarak birçok bileşeni olan ve tek elden yürütülmesi gerekli olan markanızla alakalı çalışmaları yapıyoruz. Şirketinizin dışarıya dönük yüzü olarak da tanımlanabildiğinden imajınızı da doğrudan etkilediğini bilerek hareket ediyoruz, çalışmalar yapıyoruz. Çünkü başarıya ulaşacağınız yolda yardımcı olmak, tecrübelerimizle destek olmak istiyoruz.

Markanızın Bilinirliği

Gerek sosyal medya gerekse diğer dijital alanlar başta olmak üzere bilinir olmasını sağlayacak olan yerleri fırsata çevirmek adına çabalıyoruz. Markanızın bilinir olması, müşterilerin bilmesini, güvenmesini ve daha çok satın almasını mümkün hale getirir. Bunun için reklam yaparken her zaman satış odaklı olmamak bazen de yan hedefler arasında bulunan kurumsal amaçlara odaklanmak gereklidir.

Çalışanlarımızın uzman olduğu konular olduğu için bilinir olmanız ve daha çok ticari başarı yakalamanız için çalışmalarımızı güçlendiriyoruz. Rakiplerinize fark atmanızın en önemli yolu sizi siz yapan değerlerin ön plana çıkarılmasıdır. Bunu da stratejilerimize yansıtarak gerçekleştirdiğimiz için uzun vadede kalıcılık sağlıyoruz. Yönetilmesi gereken ve profesyonel desteğin şart olduğu markanızı emin ellere teslim ederek değerlendirmeniz için çabalıyoruz.

Markanızın Logo ile Tamamlanması
Birçok yöntem ve strateji ile tamamlanması gereken markanızın görsel anlamda bileşeni olan logoların tasarımlarını gerçekleştiriyoruz. Bunu yaparken özgün, yaratıcı, işlevsel ve kurumsal mesajlarınıza paralel olmasını amaçlayarak hareket ediyoruz:
  • Renginin kurumsal olması,
  • Tasarımda kullanılan detaylara önem verilmesi,
  • Farklı olması,
  • Akılda kalır şekilde yapılması

Gibi birbirine destek olan yönleri atlamadan çalışmalarımıza yön veriyoruz. Bu durum logonuzun kurumsal yapınızla uyumlu şekilde anlaşılmasına neden olur. Tecrübelerimize göre birbiriyle uyumlu olmayan ve tek bir bütün şeklinde görünmeyen firmaların kurumsal olarak görülmesi son derece zordur. Logonuzda kullanılan rengin, yazı tipinin bile müşterileriniz için ne ifade edeceğini bilerek tasarımlar yapmamızın altında yatan durum alanımızla alakalı uzmanlığımızdır.

Markanızın Pazarlanması

Oluşturulan değerler ve yapılan çalışmalar sonucunda pazarlamasının yapılması da gereklidir. Çünkü markanıza değer katacak ve ticari markanızın bilinir olmasını sağlayacak olan durum pazarlamanın stratejik kullanılmasından kaynaklanır.

Pazarlanması için sosyal alanların, sosyal medya hesaplarınızın veya hedef müşterilerinizin yoğun olduğu zamanların oldukça iyi kullanılması için çalışmalar belirliyoruz. Bütün bu işlemlerin sonunda firmanız bilinir olurken aramalarda daha üst sıralarda çıkması bunu destekleyeceğinden SEO işlemlerinizi de yürütüyoruz. Sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi ile dijital pazarlama işlemlerinin yapılmasını da aynı zamanda yönetiyoruz.

Bunların tamamı markanızın oluşturulması ve tamamlanması için gereken adımların başlıcalarıdır. Çalışanlarımızın uzman bakış açısı ile değerlendirdikleri işlerinizin tamamı size ve sektörünüze ait bir şekilde ele alınır. Tek kalıp olmaktan uzak çalışmak amaçlarımız arasındadır.

Markanızın Değeri

Müşterilerin aklına gelen markanızın neyi ne kadar ifade ettiği ticari başarınızın en kestirme yolla hesaplanmasıdır. Marka değerinizle bütünleşen bu örneğin stratejiler ve hazırladığımız pazarlama yolları sayesinde oldukça olumlu olmasını hedefliyoruz. Bütün çalışmalarımızı iletişimde olarak ve raporlar ile net şekilde ortaya koyarak yapmak istediğimiz için firmaların güvenini kazanmak da kolaylaşır.

İletişime geçerek markanızla alakalı süreçlerin yürütülmesi için profesyonel ekibimizden destek almaya başlayabilirsiniz. Kısa süre içinde yapacağımız çalışmaların uzun vadeye yayılan sonuçlarını görmek için iletişime geçmelisiniz.

Leave a comment