Reklam, içerik oluşturma veya dijital alanda tanıtım yapılmasına olanak tanıyacak olan işlerin yapılmasında prodüksiyon hizmeti almanız zorunluluktur. Kurumsal imajınızın olması, tanıtım ve içeriklerin istenen şekilde oluşturulması için amatör yaklaşımlar istenen amaçların aşağısında kalır.

Bunun için firmamızın sunduğu ve markanızın daha tanınır, profesyonel ve ticari başarısı olan bir firma olmanıza katkıda bulunacak olan çalışmalarımızdan yararlanmalısınız. Tercih edeceğiniz ve iletişime geçerek yardım isteyeceğiniz işlemlerle alakalı birbirinden özgün, etkileyici ve başarınıza katkı sağlayacak çalışmalarımızı görebilirsiniz.

Bu sayede firmanızın kurumsal tanıtım videolarını bile misyon ve vizyonunuza paralel şekilde, uzman bir kadro ile çalışan şirketimizle birlikte hazırlayabilirsiniz. Her bir detayına dikkat edilerek hazırlanan çalışmalar birbirini tamamlayacaktır.

Prodüksiyon İçeriğinin Mesajı

Bir ürünü tanıtmak veya onunla alakalı bir görsel oluşturmak istediğinizde ışığın nerden vuracağı bile önemli bir detay haline gelir. Bu konuda çalışmış ve başarılı işlere imza atmış çalışanlarımız yapacakları çekimlerle birlikte istediklerinizi yerine getirir. Ek olarak gerçekçi ve şeffaf bir yaklaşımla ele alınmasına dikkat ederiz. Bunların tamamı yıllara dayanan tecrübe ve donanımlarla meydana gelir. Tecrübelerimize dayanarak başarılı şekilde tanıtım yaparken rakiplerinize fark atarak bir adım öne geçmenize de yardımcı oluruz.

Prodüksiyon Çalışmalarında Neler Yapılabilir?
Yapım ve düzenleme işlemlerini kapsayan hizmetimizle alakalı farklı içerik ve çalışmalarımız bulunur:
  • Şirketinize ait bir tanıtım videosu oluşturmak,
  • Gereken çekim ve düzenlemeleri yapmak,
  • Bunları stratejinize uygun şekilde uyarlamak,
  • Mesajlarla hedef kitleyi etkilemek şeklinde özetlenebilir.

İçeriklerin oluşturulması veya çekimlerle tamamlanması profesyonel bir bakış açısı ve ekiple yapılmalıdır. Aksi durumda firmanızın daha az profesyonel görünmesine neden olacaktır. Çalışanlarımız nelerin daha önemli olduğuna ve vurgulanması gerektiğine karar vererek buna göre içerikleri oluşturur. Ardından da istenenlerin elde edilmesi sürecini başarıyla yönetiriz.

Her Detayın Değerlendirilmesi

Gereksiz yere oluşturulan bir prodüksiyonun sonucunda istenen hedefin yakalanması zordur. Çekimi yapılan malzemenin sadece özelliklerini sıralamak veya onların ne işe yaradığından bahsetmek farklılık yaratmaz. Bunun yerine neden farklı olduğunu kısa ve öz şekilde vurgulamanın yolunu arıyoruz.

Özgün çalışmalar hem dikkat çeker hem de müşterilerinizin firmanızı farklı şekilde konumlandırmasına olanak tanır. Birbiriyle aynı olan iki tanıtım ve içeriğin müşteri karşısında seçim yaparken bir farklılık yaratmasını bekleyemeyiz. Bundan dolayı yeterli yazı, görsel veya sesle desteklenen çalışmalar yapıyoruz. İletişimde olarak fikirlerinize değer veriyoruz. İsteklerinizi olası sonuçları ile birlikte değerlendiriyoruz. Bu sayede çok yönlü ve profesyonel işler ortaya çıkarıyoruz.

Profesyonel Görünmenin Sırrı

Alacağınız hizmetlerin birbirini tamamlayacağını ve bunların tamamen tek elden yönetilmesi gereken süreçler olduğunu unutmamalısınız. Hesaplarınızın kurumsal olması, sosyal medyanın gücünü yeterince kullanmanız, dijital pazarlama ve içerik oluşturma noktasında prodüksiyon desteği almak gibi işlerin tamamını bir bütün halinde sunarak daha etkin şekilde var olmanızın yollarını arıyoruz.

Profesyonel ve başarı odaklı şekilde çalışmalar yaparak farklılığınızı ortaya koymayı amaçlıyoruz. Bundan dolayı iletişime geçerek mutlaka konuyla alakalı başarı sıralamanızı değiştirecek çalışmalar talep etmelisiniz. Çalışmaya başladığınızda farkı hissetmeye başlayabilirsiniz. Yaptığımız raporlamalar sayesinde sonuçları değerlendirmeniz de oldukça kolay olur.

İçeriklerin Müşteri Etkisi

Hedef kitlenizin kimler olduğunu bilmek ve detaylı şekilde araştırmalarını yapmak daha etkin şekilde sürecin yönetilmesi anlamına gelir. Bir anlamda içerikleri oluştururken aynı şekilde nelerin etkileyeceğine veya olması gerektiğine de dikkat ediyoruz. Zamanlama, detay ve özgün çalışmalar ile birlikte müşterilerinizin etkilenmesi de mümkün hale geliyor. İletişim kurmanın müşteriyle sadakat geliştirmek adına oldukça önemli olduğunu unutmadan adım atıyoruz. Uzun süreli başarı kaçınılmaz oluyor.

Video Prodüksüyon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bizim farkımız devamlı olarak işimize yapmış olduğumuz yatırımdır. Her sabah yenilenen teknoloji ile ekipmanlarımızı devamlı olarak güncel tutuyor, sizlere daha kaliteli içerikler sunmak için periyodik olarak yeniliyoruz.

Proje bazlı olarak süre bu aşamada değişkenlik göstermektedir. Genel olarak taahhüt ettiğimiz süreden önce projeyi teslim ediyoruz.

Evet Prodüksiyon kategorimizde Youtube iç-dış çekimimiz vardır, hatta Ajansımızda stüdyomuz vardır. Fikriniz varsa hemen işleyelim.