Subtitle

Web Sitenizi Daha Etkili Hale Getirin

Some description text for this item

Online ortamda ilgili amaçlar doğrultusunda başarılı olabilmek için mutlaka insanlarla en elverişli temasların sağlanabileceği bir web sitesine sahip olunması gerekir. Kaliteli ve her yönden beklentileri karşılayacak türde bir site elde edebilmek için bu noktada web tasarım dinamiklerinin iyi şekilde kullanılması gereklidir.

Çünkü en temelde altyapısı iyi inşa edilmiş bir web sitesi online ortamda daima insanlar üzerinde güzel izlenimler bırakabilmeye bir şans tanır. Web tasarım çalışmaları genel kapsamda birçok farklı amaca ve girişime uygun şekilde yapılabilir. Dilediğiniz zaman sizleri Bolu’da yer alan dijital reklam ve yazılım ajansımızda ağırlamaktan onur duyarız. 

E-ticaret faaliyetleri, bireysel amaçlar veya kurumsal gereksinimler doğrultusunda çoğu zaman web site tasarımı çalışmalarının gerçekleştirilmesine gereksinim olabilmektedir. Firmamız her türde amaç doğrultusunda isteklere uygun şekilde profesyonelce tasarımlar yapabilmektedir. Via Creative web tasarım yazılım ekibi olarak sizi öncelikle anlar sonrasında ihtiyacınızı çözebilecek en az maliyetli çözüm yöntemini sizlere sunarız. 

Subtitle

SEO’nun Önemi

Some description text for this item

Web tasarımı üzerine yapılan çalışmalarda en önemli bölümü SEO oluşturmaktadır. Çünkü dijital dünyanın bu oldukça önemli aracı sitelerin online ortamda dinamik bir etkinlik kazanmasında etken bir rol oynamaktadır.

SEO isim açılımı olarak Search Engine Optimization olarak tanımlanmaktadır. Bunun Türkçe olarak karşılığı ise Arama Motoru Optimizasyonudur. Çeşitli şekillerde web sitelerine yönelik oluşturulan SEO altyapısı en iyi şekilde yapılandırıldığında her bakımdan ilgili web sitesi daha etkin olarak aramalarda kendisini üst sıralarda çıkarır.

Bu durum o web sitesinin giderek daha fazla tanınmasına ve ziyaret edilmesine bir olanak sağlar. Bundan dolayı web siteleri için bu önemli aracın gücünde mutlaka en iyi şekilde faydalanılması gerekir. Firmamız tasarımını yaptığı web siteleri için en özenli biçimde uygun SEO altyapısını profesyonelce oluşturabilmektedir.

Subtitle
SEO’nun Avantajlı Yönleri

Some description text for this item

Web sitelerine yönelik olarak yapılandırılan SEO sisteminin birçok yönden sağladığı oldukça iyi avantajlar vardır. Bu önemli verimlilikler sayesinde firmalar ilgili amaçlarına her açıdan daha etkin olarak ulaşabilme şansını elde ederler.
  • Marka bilinirliğinin daha fazla artması,
  • Reklam vermek için sürekli para harcanmasına gereksinim bırakmaması,
  • Hedef kitleyle kısa süreler ve en etkin şekilde temaslara fırsat vermesi,
  • Müşteri portföyünün günden günde daha fazla artması,
  • Genel olarak web siteleri için SEO aracı en doğru şekilde kullanıldığında maksimum kapasitede bu yönde verimlilikler elde edilir.

Web sitelerine yönelik olarak yapılandırılan SEO sisteminin birçok yönden sağladığı oldukça iyi avantajlar vardır. Bu önemli verimlilikler sayesinde firmalar ilgili amaçlarına her açıdan daha etkin olarak ulaşabilme şansını elde ederler.

Subtitle

SEO Hizmeti ve Yapılandırmalar

Some description text for this item

Web siteleri için tasarım çalışmalarında SEO yapılandırması gerçekleştirilirken birtakım esaslar temel alınarak bu adımlar tamamlanmaya çalışılır. Bunlar arasında anahtar kelimelerin analizleri, hedeflerin net şekilde ortaya konması, rakip analizleri ve veri link analizleri yer alır.

Bunların yanı sıra SEO konusunda çizgileri en iyi şekilde çizebilmek için bu noktada yine sosyal medya metriklerine de bakılması önem arz etmektedir. Bu önemli unsurlar çerçevesinde iyi fikirler oluşturulduğunda SEO konusunda ortaya her bakımdan en kararlı çalışmaların çıkarılması mümkün hale gelir. Firmamız hizmetleri doğrultusunda bizler her detayı özenle dikkate alarak ilgili amaç ve beklentilere yönelik olarak bu işlemleri başarıyla yapabilmekteyiz.

0%
Yaratıcı Yaklaşım
0%
Modern Tasarım
0%
Geliştirme
0%
Pazarlama
Subtitle

Mobil Uyumlu Web Tasarımları

Some description text for this item

Günümüzde her ne kadar web sitelerinin rahat kullanımları, imajları ve teknik yapılandırmaları önemli olsa da bunlar kadar önem arz eden bir başka husus daha vardır. Bu ise ilgili web sitelerinin mobil cihazlara olan uyumluluğudur.

Çünkü günümüzde insanların davranışları ve eğilimleri gözlendiğinde ilk etapta onların online ortama giriş işlemlerini daha çok mobil cihazlar üzerinden yaptığı görülüyor. Bu önemli dinamiği daima web sitesi oluşturma sürecinde de göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Firmamız gerçekleştirdiği web çalışmalarında bu durumu oldukça önemsediğinden genel olarak hizmetlerini bunu kapsayacak şekilde de vermeye çalışıyor. Mobil uyumluluğu her yönüyle iyi olan ve diğer yönlerden de verim kapasitesi yüksek bir web sitesine sahip olmak isterseniz bu konuda bizlerden güvenle hizmetler alabilirsiniz.

Subtitle

Web Tasarımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Some description text for this item

Projenizin büyüklüğüne ve istediğiniz özelliklere göre değişkenlik göstereceği gibi minimum özelliklerde bir web sitesi için 20 iş günü süresi içerisinde web sitesinizi size teslim ediyoruz.

Öncelikle çalıştığımız firmaların bütün dijital varlıklarının sahibi biziz ve biz olmak isteriz. Anlık gelişen olaylara anında müdahil olabilmek ve sorunu çözmek adına sucunu hizmeti sağlıyoruz.

Günümüzde web site trafiklerinin %55’i mobil cihazlardan ve mobil uyumlu olmayan bir site düşünülemez. Yapmış olduğumuz web siteleri responsive yani duyarlı-mobil uyarlı sitelerdir.